خانه > انگولار (Angular) > چگونه انگولار یاد بگیرم؟

چگونه انگولار یاد بگیرم؟

انگولار چیست؟

انگولار ۲+ نسخه بعدی از چهارچوب  *MV  بسیار پرطرفدار گوگل برای ساخت برنامه های کاربردی پیچیده در مرورگر(و فراتر از آن)  است. انگولار تقریبا همه چیزهایی که شما برای ساخت یک برنامه وب ظاهر پیچیده و یا برنامه های تلفن همراه را در اختیاردارد، از قالب های قدرتمند برای رندر سریع، مدیریت داده ها، خدمات HTTP، هندل کردن فرم، و خیلی بیشتر.
این آموزش ساده توسط تیم وب نگار ساخته شده  و با هدف تشویق توسعه دهندگان به استفاده از ویژگی های انگولار  و همچنین تایپ اسکریپت و استاندارد اکما  ES2015 به سرعت از طریق آموزش های ساده و مستقیم.

آموزش ویدویی انگولار در اکادمی

ما در آکامی وب نگار احساس کردیم که اسناد و مدارک آموزش انگولار موجود در وب زیاد طولانی و پیچیده برای مبتدیان هستند، آموزش های موجود بسیارسردرگم کننده و وقت گیر هستند و همچنین برای مخاطب فارسی زبان دشواری های بیشتری دارند و ما میخواهیم که آن را تغییر دهیم. ما امیدواریم که شما  از این آموزش ساده به انگولار  و تایپ اسکریپت لذت ببرید، و لطفا اگر چیزی را اشتباه و یا منسوخ شده  با پر کردن یک موضوع در مخزن به نظر می رسد به ما اطلاع  دهید.

زمان ارائه محصول

آموزش انگولار در حال ضبط دراستدیو بوده و پس از طی مراحل تدوین و اصلاحات در وب سایت آکادمی در بخش انگولار قابل مشاهده خواهد بود. مطابق برنامه ریزی انجام شده این مجموعه ارزشمند در ابتدای سال ۱۳۹۶ به علاقمندان ارائه خواهد شد.

قیمت دوره آموزشی

این دوره آموزشی که احتمالا یک یا دو دی وی دی کامل با رزولوشن HD خواهد بود به صورت رایگان و قابل دانلود در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت. ولی برای افرادی که تقاضای ارسال پستی داشته باشند اندکی هزینه خواهد داشت.

دوره پیشرفته

پس از ارائه دوره کامل آموزش انگولار، دوره آموزشی کارگاهی و مباحث پیشرفته انگولار ارائه خواهد شد که احتمالا این دوره شامل هزینه خواهد بود. البته هزینه بسیار کم خواهد بود.

اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت آکادمی مراجعه نمایید و آخرین تغییرات را مطلع شوید.

Share
 1. محمدعلی
  ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ در ۱۹:۱۷ | #1

  سلام
  یعنی اگه بشه چی میشه 🙂
  من که خیلی مشتاقم این آموزشها رو دریافت کنم . حاضرم با افتخار و با کمال میل، هر چقدر هزینه ش میشه رو تقدیم تون کنم
  سپاس

 1. بدون بازتاب
Share
Share