خانه > دسته‌بندی نشده > نصب نرم افزار و یادداشتها

نصب نرم افزار و یادداشتها

پنجشنبه یک جلسه خیلی مهم داشتیم و در مورد اتوماسیون تغذیه فولاد با مجموعه های مرتبط بحث کردیم و خوشبختانه خیلی مسائل روشن شد ، ما باید زودتر درخواست میدادیم که جلسات هماهنگی هفتگی برقرار بشه ، توی یک پروژه وقت دست اندرکاران از هم فاصله پیدا کنن مسئله هماهنگ کردن اونها خیلی مهم میشه وگر نه پروژه تا دم انهدام و رویارویی پیش میره.

قبل تر هم رفتیم فولاد و با مهندسی صنایع و غیره یک جلسه جانانه داشتیم که به خیر تموم شد – البته تا بامبول بعدی – بعدش هم یک جلسه پرزنت داشتیم برای مدیریت منابع انسانی و مسئولین مربوطه که فکر می کنم خیلی اثرگذار بود.البته این اثر گذاری ها تاریخ مصرف داره و نیاز به تجدید دوره ای داره.

همزمان از فرصت استفاده کردیم و سرور پروژه مرکز مشاوره فولاد رو هم قاطی پاتی این کارها در مرکز فولاد نصب کردیم و با یک خط اف ایکس به بیرون وصل شد  که با تست هایی که انجام دادم به نظر جوای میده البته سرعتش ۲۴ کیلوبیت بیشتر نیست. ولی در کل جزء تمیزترین پروژه های شده که از فریم ورک ۳٫۵ سرویس پک ۱ استفاده میکنه.

در مورد پروژه اسکان امسال هم با پرداخت الکترونیک بانک ملی تماس هایی داشتیم و یک قرداد تنظیم شده که مستنداتش رو هم دریافت کردم که به نظر قدری پیچیده میاد.

پروژه جدیدی هم پیشنهاد شده در خصوص وبلاگ های دانش آموزی که قرار هست طرح اولیه ای از اون رو بصورت آزمایشی اجرا کنیم.

قرار هست این هفته تعداد کلاینت های رستورانی در فولاد به ۱۱ عدد دیگه افزایش پیدا کنه

——————————————————————

این هفته یک مسئله ای خیلی من رو اذیت می کرد و اون هم مشکل مسخره ساخت پکیج در محصولات دات نت هست که باعث میشه برنامه های پکیج روی خیلی از سیستم ها نصب نشوند – به خاطر تقدم و تاخر نصب پیش نیازها و هزار ویک مشکل میکروسافتی که انتظار داشتم حل شده باشه که نشده …

نهایتا رو آوردم به محصولات دیگه مثل

InstallShield 2009

http://www.acresso.com

Acresso Software - Providers of FLEXnet, InstallShield, and AdminStudio

و مدتی باهاش کار کردم که واقعا عالیه و مشکلات آزار دهنده میکروسافت رو نداره و پکیج هاش خیلی خوب اختصاصی سازی میشن و خیلی خوب هم نصب میشن .توی سایتش گفته بود که به گفته شرکت آی بی ام ۲۸ درصد از مشکلات نرم افزارها بر میگرده به مشکلات زمان نصب …

Share
Categories: دسته‌بندی نشده Tags:
Share
Share