قهوه تلخ و حقوق مولف

این روزها که دلمان برای کمی خنیدیدن تنگ شده، فکر کردیم که قهوه تلخ رو ببینیم ، و از اونجا که من اخلاقا خودم رو به کپی رایت مقید میدونم تصمیم گرفتم که برای حمایت این کار و حداقل برای کمک به کپی رایت این سی دی ها رو بخرم.

البته فکر می کنم مهران مدیری با این حرکتش خیلی به جا انداختن رعایت حق مولف کمک کرد و حد اق ل ملت بی خیال ما که برای حق کپی پشیزی قائل نبودند رو کمی به فکر بیاندازد که بابا اینا پولیه !  فیلم پولیه، نرم افزار پولیه ، و دزدی فقط از دیوار بالا رفتن نیست.

البته این قسمت خوب ماجرا بود اما با حس وحالی نشستیم پای این سی دی های اورجبنال و دلمون رو بستیم که از خنده منفجر نشیم! اما هر هفته گفتیم که بعدیش حتما خنده دار میشه! اما الان بیشتر پاش میخوابم ! و شاید دیگه از دیدن ادامش بیخیال شم ، این سریال چیز جدیدی برای گفتن نداره، متن تکراری، و لوکیشن های بزرگ اما با عمق کم! یعنی آبش رو زیاد کردن اما عمقی نداره! شاید مهران مدیری بهتر بودن بجای این همه بریز و بپاش یه داستان واقعا خنده دار پیدا میکرد و اینقدر حال ما جماعت طرفدار حق التالیف رو نمی گرفت.

Share
  1. ۱۸ بهمن ۱۳۸۹ در ۱۰:۲۱ | #1

    سلام.
    واقعا حرف درستی زدید. این سریال انقدر لوس و مسخرست که من از دیدن ادامش منصرف شدم. روند سریال هم انقدر کنده که خیلی مواقع دلم می خواست فیلم رو رد کنم جلوتر! مشخصا مدیری فقط برای پول داره فیلم می سازه.
    اما از این طرف بهتر بود مردممون از سریال قلب یخی حمایت می کردند که مشخصه برای دقیقه دقیه اش زحمت کشیده شده. تدوین فوق العاده، تیراژ های دیدنی. سبک نو و جدید. موضوع تازه و غیر کلیشه ای. بازی های خوب، فیلمنامه قوی، موزیک زیبا و …

  1. بدون بازتاب
Share
Share